O nas

WOJEWODZIC - polska marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji ekskluzywnych torebek, teczek oraz galanterii skórzanej.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi szeroki wachlarz produktów, które doskonale sprawdzają się jako gadżety reklamowe i skutecznie uświetniają każdą akcję marketingową.

Do tej kategorii zaliczają się rożnego rodzaju kosmetyczki piórniki, breloki, etui na wizytówki, chusteczki, długopisy, klucze, telefony komórkowe, tablety, bilety lotnicze, recepty, oraz portfele i biwuary. Wszystkie produkty wykonywane są ze starannie dobranych wysoko gatunkowych skór włoskich zgodnie z obowiązującymi trendami mody. Seria dla kobiet ozdobiona kryształami Swarovskiego stała się synonimem elegancji i dobrego smaku, której nie jest się w stanie oprzeć żadna przedstawicielka płci pięknej. Na życzenie wykonujemy także wzory dedykowane szyte na miarę potrzeb klienta.

Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w obsłudze klientów biznesowych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze artykułu najlepiej odpowiadającego oczekiwaniom klienta.

Jakość wykonania, funkcjonalność i niepowtarzalna stylistyka naszych produktów sprawia, że marka Wojewodzic zaspakaja wyrafinowane gusty najbardziej wymagających klientów.

Nasze starania zostały uhonorowane Godłem Najwyższej Jakości Quality International 2012 w kategorii QI produkt.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.